Diskusní téma: Jak se stát vílou

Datum: 13.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Blum

Bloom Chtěla bych aby si přiletěla ke mně domů Studentská 20 91 Litvínov ke mně do pokojíčku je první patro naproti Valdštejnská 20 97 a mám tam princezny tak prosím ať Až budeš tady tak by zaťukej na okénko a budeš u mě v pokoji a já chci aby se mě naučila všechno co umíš ty a taky enchanted a moje Dvě kamarádky bych chtěl i flóru a stellu děkuji ti Prosím odepiš nebo mi taky hláskuj ale já bych hrozně chtěla a Věřím na víly jsem hodná jako ty a vždycky je tato hrajeme vždycky se mnou protože já jí já tě nikdy neopustím asi možná ne Ty necelé víš co chtěla bych v osm osm 20:05 aby jsi byla tady děkuji ahoj Naučíš mě určitě hodně hodně schopností a moje kamarádka která má ráda hrozně Floru tak bych chtěla být Flora být přírodu vždycky jenom Flora a moje kamarádka která bydlí hned podemnou taky ta která chce být Flora Martina bydlí v tom v tom domě Valdštejnská 20 97 a táta Štěpána která chce být s tebou bydlí vlaštovka 20 91 Litvínov tam kde já podobnou Ona má přízemí Já jsem první patro děkuji tak rychle přiletěl z jako K1 okna mám zapnutou takže mně rodiče vůbec nevnímají Děkuji ti ahoj a odepiš





Zpět na diskuzi