Jak se stát vílou

Flóřina rada:

Pokud máš ráda rostliny stejně, jako já doporučuju ti navázat s nimi kontakt. Buď venku, běhej si v trávě a hlavně buď sama sebou. Pokud máš nějakou rostlinu oblíbenou, více se jí věnuj a nezapomeň naslouchat přírodě.

 

Bloomina rada: Dřímá v tobě drak? Pokud ano dala bych se na cestu za poznáním. Možná ti pomůže tvá minulost jako mě. Tvůj drak jen v tvém nitru čeká na probuzení a konání hrdinských činů.

 

Stelina rada: když se naskytne příležitost, musíš vypadat dobře. Nový účes, nové šaty a jiné cetky. Musíš se naučit zazářit a pak se uvolní tvá zářivá síla.

 

Múzina rada: poslouchej hudbu, co v tobě rozproudí krev píseň, která tě nutí tančit. Nech se jejím půvabem unášet. Tím uvolníš svou sílu.

 

Technina rada: logika a technika! To ti pomůže stát se vílou. Víla musí bít co k čemu takže se nach unášet logikou. Pak budeš skutečná víla.

 

Roxina rada: Věnuj se zvířatům. To je má rada. Přibliž se jim a naslouchej.

 

Laylyna rada: Voda to vše je můj živel ponoř se pod hladiny moří a řek, nauč se ovládt proudy. Pak budeš vílla.


Diskusní téma: Jak se stát vílou

Datum: 27.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Bloom

Ano chci hrozne

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Blum

Bloom Chtěla bych aby si přiletěla ke mně domů Studentská 20 91 Litvínov ke mně do pokojíčku je první patro naproti Valdštejnská 20 97 a mám tam princezny tak prosím ať Až budeš tady tak by zaťukej na okénko a budeš u mě v pokoji a já chci aby se mě naučila všechno co umíš ty a taky enchanted a moje Dvě kamarádky bych chtěl i flóru a stellu děkuji ti Prosím odepiš nebo mi taky hláskuj ale já bych hrozně chtěla a Věřím na víly jsem hodná jako ty a vždycky je tato hrajeme vždycky se mnou protože já jí já tě nikdy neopustím asi možná ne Ty necelé víš co chtěla bych v osm osm 20:05 aby jsi byla tady děkuji ahoj Naučíš mě určitě hodně hodně schopností a moje kamarádka která má ráda hrozně Floru tak bych chtěla být Flora být přírodu vždycky jenom Flora a moje kamarádka která bydlí hned podemnou taky ta která chce být Flora Martina bydlí v tom v tom domě Valdštejnská 20 97 a táta Štěpána která chce být s tebou bydlí vlaštovka 20 91 Litvínov tam kde já podobnou Ona má přízemí Já jsem první patro děkuji tak rychle přiletěl z jako K1 okna mám zapnutou takže mně rodiče vůbec nevnímají Děkuji ti ahoj a odepiš

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Blum

Přít kemně tet do studenská 2091 v 8 18 až budez umně v pokoji tak mi zatukej na okno a já ti otevřu tak já vyhlížím z okna tak můžeš vyrazit děkuji odepis mi prosím

Odpovědět

—————

Datum: 18.08.2018

Vložil: kristýna

Titulek: Musa

páči sa mi víla hudby ako sa nov stanem hudbu počúvam rada ale ako mi to umožní byt mojou naj vílou asi počkám či mi niekto nedá dobrú radu alebo na to bude nejaký funkční návod

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2018

Vložil: nikola

Titulek: bloom

můžeš prosím ke mně přijít moc tě prosím chci se moc stát vílou winx ale sama to asi nedokážu prosím... klášterec nad Ohři žitná 648 prosím

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Re: bloom

Blum pomoc mi já už tak dlouho touzim se stát Bluo protože . Já na vůli věřím prosím přílet krmné dopomoci ju a přeměněn mě prosím

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2018

Vložil: Vanesa

Titulek: Re: Re: bloom

Já chci se stát Blum moc tě prosím dáš mi tu moc prosim

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertVag

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is central to the section of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some from the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations per week will prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to consider to make sure a normal prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to choose prostate examination at least once 12 months.

Odpovědět

—————

Datum: 06.05.2018

Vložil: Bloom

Titulek: Bloom

Ahoj,holky chcete se stát taky vílami?jako náš Winx club? Pokud ano tak mám pár návodů
Takže budu ráda když se ozvete;)

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2018

Vložil: nikola

Titulek: Re: Bloom

Ano! moc se chci stát vílou winx, zkoušela jsem jeden návod ale ten mi nefungoval, prosím odepiš

Odpovědět

—————